All-in prijzen
Al onze prijzen zijn echt rijklaar! Maar je hebt de vrijheid te kiezen voor extra items. Als je 60 maanden gaat leasen zullen ze ongeveer €20 per maand meerprijs geven voor deze uitvoering.
Rij je meer kilometers? Per 10.000 km die je per jaar extra rijdt is er een meerprijs van ongeveer €60. De meerprijs voor startende ondernemers of bezorgdiensten bedragen vaak €40 - €80 per maand.
3.5t L3H1 2.3D 140pk
Lengte laadvloer
400 cm (afwijkende afmetingen mogelijk)
Laadvermogen
1.150 kg (afwijkende gewichten mogelijk)
Vaak leverbaar in:
Pluspunten
Deze Fiat Ducato heeft relatief veel laadvermogen voor een bakwagen, maar ga niet over het laadvermogen heen. Wil je meer laadvermogen? Dat kan alleen technisch en niet op kenteken, tenzij we hem keuren als vrachtwagen. Neem dan contact met ons op. De Ducato scoort op een lage leaseprijs en je kan ’s avonds terecht voor het onderhoud.
Kenmerken opbouw:
Onze tips
kom binnenkort bij De bedrijfswagenadviseurs op bezoek of laten we samen bij de carrosseriebouwer afspreken voor een maatwerk oplossing voor jouw bedrijf.
Operational lease vanaf:
€ 840,- p/mnd* ?
*obv 60 mnd en 15.000 km/jr
Iedere looptijd/kilometrage mogelijk.
Fiat Ducato bakwagen zonder laadklep
3.5t L3H1 2.3D 140pk
Rij je meer dan 15.000 km? Wil je een korte looptijd? Een Imperiaal of sterkere motor gewenst? We maken graag een vrijblijvende offerte en vergelijken deze ook bij de verschillende leasemaatschappijen.
Bel mij terug
Wil je liever teruggebeld worden op een moment dat jou past? Dat kan!
Werk uw huidige browser bij naar de laatste versie. Update mijn browser nu