All-in prijzen
Al onze prijzen zijn echt rijklaar! Maar je hebt de vrijheid te kiezen voor extra items. Als je 60 maanden gaat leasen zullen ze ongeveer €12,50 per maand meerprijs geven voor deze uitvoering.
Rij je meer kilometers? Per 10.000 km die je per jaar extra rijdt is er een meerprijs van ongeveer €40. De meerprijs voor startende ondernemers of bezorgdiensten bedragen vaak €40 - €80 per maand.
1.5dCi 75pk comfort * international van of the year 2022
Lengte laadvloer
180 cm
Laadvermogen
1.000 kg
Vaak leverbaar in:
Pluspunten
De Renault Kangoo ziet er weer super strak vormgegeven uit. Het is een recent design van Renault uit aan de buitenkant, welke lijkt op de Express maar van binnen een stuk luxer is afgewerkt. De stoelen zitten als echte fauteuils en behoren tot de beste in de compacte bestelwagenmarkt!
Bekijk meer
Onze tips
Wil je meer luxe zoals een navigatiesysteem? Kies dan ook voor de uitvoering genaamd LUXE en krijg de onderstaande opties er bij geleverd;
Operational lease vanaf:
€ 360,- p/mnd* ?
*obv 60 mnd en 15.000 km/jr
Iedere looptijd/kilometrage mogelijk.
Renault Kangoo comfort
1.5dCi 75pk comfort * international van of the year 2022
Rij je meer dan 15.000 km? Wil je een korte looptijd? Een Imperiaal of sterkere motor gewenst? We maken graag een vrijblijvende offerte en vergelijken deze ook bij de verschillende leasemaatschappijen.
Bel mij terug
Wil je liever teruggebeld worden op een moment dat jou past? Dat kan!
Werk uw huidige browser bij naar de laatste versie. Update mijn browser nu