All-in prijzen
Al onze prijzen zijn echt rijklaar! Maar je hebt de vrijheid te kiezen voor extra items. Als je 60 maanden gaat leasen zullen ze ongeveer €12,50 per maand meerprijs geven voor deze uitvoering.
Rij je meer kilometers? Per 10.000 km die je per jaar extra rijdt is er een meerprijs van ongeveer €40. De meerprijs voor startende ondernemers of bezorgdiensten bedragen vaak €40 - €80 per maand.
1.5 D-4D 100pk live - Iron silver - 2 schuifdeuren
Lengte laadvloer
216 cm
Laadvermogen
950 kg
Vaak leverbaar in:
Pluspunten
De Partner behoort tot de serie Citroen Berlingo, Opel Combo en Toyota Proace city. Deze 4 vergelijken wij veel met elkaar. Technisch zijn ze identiek en alle 4 staan ze op een hoog niveau als het om comfort en beschikbare luxe gaat.
Bekijk meer
Onze tips
Let goed op het trekgewicht (1.000 kg – 1200 kg) en laadvermogen. Er zijn meerder mogelijkheden. Contact ons hier over indien dit relevant is. Overweeg je de 3-zits versie? Voor de meeste van onze klanten is de beenruimte acceptabel voor een ritje van maximaal een uur.
Operational lease vanaf:
€ 433,- p/mnd* ?
*obv 60 mnd en 15.000 km/jr
Iedere looptijd/kilometrage mogelijk.
Toyota PROACE city long L2
1.5 D-4D 100pk live - Iron silver - 2 schuifdeuren
Rij je meer dan 15.000 km? Wil je een korte looptijd? Een Imperiaal of sterkere motor gewenst? We maken graag een vrijblijvende offerte en vergelijken deze ook bij de verschillende leasemaatschappijen.
Bel mij terug
Wil je liever teruggebeld worden op een moment dat jou past? Dat kan!
Werk uw huidige browser bij naar de laatste versie. Update mijn browser nu