All-in prijzen
Al onze prijzen zijn echt rijklaar! Maar je hebt de vrijheid te kiezen voor extra items. Als je 60 maanden gaat leasen zullen ze ongeveer €15 per maand meerprijs geven voor deze uitvoering.
Rij je meer kilometers? Per 10.000 km die je per jaar extra rijdt is er een meerprijs van ongeveer €50. De meerprijs voor startende ondernemers of bezorgdiensten bedragen vaak €40 - €80 per maand.
Volkswagen Transporter L2 2.0TDI 150pk Bulli DSG Automaat - Indium Grey - laatste kans - BPM vrij
Lengte laadvloer
297 cm
Laadvermogen
896 kg
Vaak leverbaar in:
Pluspunten
Onze tips
Dit voertuig voorzien van een comfort scheidingswand is voor lange bestuurders een belangrijke tip, voor €10,- p/m op basis van een looptijd van 60 maanden is dit voor elkaar!
Operational lease vanaf:
€ 842,- p/mnd* ?
*obv 60 mnd en 15.000 km/jr
Iedere looptijd/kilometrage mogelijk.
Volkswagen Transporter L2 150pk Bulli DSG Automaat – Indium Grey
Volkswagen Transporter L2 2.0TDI 150pk Bulli DSG Automaat - Indium Grey - laatste kans - BPM vrij
Rij je meer dan 15.000 km? Wil je een korte looptijd? Een Imperiaal of sterkere motor gewenst? We maken graag een vrijblijvende offerte en vergelijken deze ook bij de verschillende leasemaatschappijen.
Bel mij terug
Wil je liever teruggebeld worden op een moment dat jou past? Dat kan!
Werk uw huidige browser bij naar de laatste versie. Update mijn browser nu