Harderwijk heeft lease intermediair
Ondernemer in Harderwijk? Dit jaar op zoek naar een nieuwe leaseauto? Wij ontvangen je graag in ons gastvrije California gebouw aan de Deventerweg.
Zodat we je merk-onafhankelijk kunnen adviseren en alles over leasing kunnen vertellen. Precies zoals een hypotheek adviseur te werk gaat. Of je nu 1 of 5 auto’s zoekt. Ons advies is laagdrempelig, vrij van kosten. De tijd voor een goede bak koffie is onze investering om jou als ondernemer te ontmoeten.

Ondernemer in Harderwijk en lease auto nodig?
Natuurlijk komen we graag op jouw bedrijf…
Want we zitten om de hoek en stappen graag in de auto. Maar wellicht vindt je het veel leuker om eens bij ons in California Harderwijk langs te komen. We kunnen best een paar redenen bedenken.
- Luciene van de Coffee lodge heeft de lekkerste koffie van Harderwijk
- Een ontspannen informele setting, dat vinden we zelf wel zo prettig
- Wie ben jij, wie zijn wij en hoe kunnen we iets voor je doen?
- Bijpraten over een auto leasen of wagenparkregels
- Bij jou om de hoek, aan de Deventerweg tegen over de Gamma
Wij zijn Michel van de Scheur (50) en Koen Versteeg (38). Koen met kennis van financiën/accountancy en autoleasing, was al eerder ondernemer in de autolease branche. En Michel heeft in Harderwijk al veel ondernemers van een nieuwe bedrijfswagen mogen voorzien de afgelopen 25 jaar.
Met name omdat we zagen dat ondernemers behoefte hebben aan onafhankelijk advies voor de juiste bedrijfswagen’’
,,Om goed advies te kunnen geven, zijn we hier de hele dag mee bezig en maken van de bestelwagen onze expertise. We vullen elkaar nu sterk aan: Koen met kennis van financiën en autoleasing en Michel met veel ervaring op het gebied van bestelwagens.
Technische en fiscale kennis
Bij het kiezen van een bedrijfswagen komt veel kijken: technische en fiscale aspecten. De Bedrijfswagenadviseurs helpen ondernemers bij het uitkiezen van het best passende automerk en het meest geschikte model qua grootte, laadruimte, inrichting accessoires en trekkracht. Bij ons krijgt de klant merk onafhankelijk advies. Zo weet je waar je kunt besparen. Ook de fiscale kennis over de wetgeving is bij ons aanwezig.
De opkomst van elektrische bestelwagens maakt het nog veel complexer en het advies nog belangrijker.
Een adviesgesprek bij De Bedrijfswagenadviseurs is kosteloos. ,,Veelal wordt ons ook de daadwerkelijke levering van de auto gegund, al dan niet via een leasecontract. Daarin zit ons verdienmodel. Door grootschalige inkoop is de klant alsnog fors voordeliger uit. We werken intensief samen met veel landelijke, maar bovenal regionale dealers.
De Bedrijfswagenadviseurs hebben bewust gekozen voor een ruimte in het gebouw California aan de Deventerweg.
,,We zijn normale mannen en willen niet het slimste jongetje van de klas uithangen. We zijn bloedserieus als het moet en leuk als het kan. Daarbij hoort een ontspannen en eerlijke sfeer en die vinden we terug op deze locatie.
We communiceren enthousiast en laagdrempelig – ook via WhatsApp. Ondernemers zijn altijd welkom bij ons om hun vraag kenbaar te maken. Er is bijna altijd gelegenheid om aan te komen voor een kop koffie en een goed gesprek.

Vragen over elektrische bedrijfswagens?
Maak samen met ons de stap naar de toekomst!
Benieuwd naar wat wij doen?
Bekijk ons aanbod bedrijfswagens en onze werkwijze.